Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
 

Counter Strike 1.6

Mapy ‚ zbrane ‚ postavy
Asi najdôležitejšou vecou na začiatku hry je výber postavy. Ten by mal závisieť od mapy, aká sa hrá. To znamená, že nie je dobré používať za teroristov postavu v bielych maskáčoch v mape, ktorá je viac menej zelená len preto, že je to vaša obľúbená postava a podobne. Veľa krát sa Vám totižto môže stať, že vám taký dobrý výber postavy môže aj zachrániť život.
 
ZLA STRANA ZAKONA 
 
ARCTIC AVANGERS
Švédska teroristická strana založená v roku 1977. Je známa bombovým útokom na Kanadské vyslanectvo roku 1990.
 
 
 
 GUERILLA WARFARE 
Teroristická strana Stredného východu- - nemilosrdná G.W.. Ich odpor ku americkému štýlu života bol 
demonštrovaný bombovým útokom na školský autobus 
plný rokenrolových muzikantov.
 
 

 
 L337 KREW 
Skupina fundamendalistov stredného východu známa rôznymi zlými činmi.
 
 PHOENIX CONNEXION
Phoenix Faction vznikla krátko po zániku ZSSR. Získaním reputácie, že zabijú každého, kto sa im dostane do cesty, je P.F. jednou z najobávanejších teroristických skupín vo východnej Európe.
 
DOBRA STRANA ZAKONA 
 
 FRENCH GIGN 
Francúzska elitnáprotiteroristická jednotka GIGN vznikla, aby rýchlo reagovala na rôzne veľké teroristické incidenty. Pozostávajúc z viac než 100 mužov, si GIGN časom vyslúžila povesť úspešnej jednotky.
 
 GERMAN GSG 9
GSG-9 sa zrodilaz tragickej udalosti vedúcej k smrti viacerých izraelských atlétov počas Olympijských hier 1972 v Mníchove, Nemecko.
 
 
 
 UK SPECIAL AIR SERVICE 
Svetovo známe britské SAS boli založené počas 2.svet. vojny Davidom Stirlingom.
 
 
  US SEAL TEAM6 DEVGRU
Seal Team 6 (neskôrznámy ako DEVGRU ) bol založený v roku 1980 ako komando Lieutenant-Commander Richarda Marcincka. ST-6 bol určený pre permanentné odpovede na teroristické útoky proti americkým terčom.
 
 
 
 
 
 
Chodenie po mapach    

Ďalšou dôležitou vecou pri hraní Counter-strike je správne chodenie po mapách. Myslite na to, že v jednote je sila, preto by ste mali chodiť ako celý team spolu a navzájom sa kryť. Nie je totižto najlepšie, keď sa všetci rozpŕchnete kade-ľahšie. Taktiež aj rýchlosť je dôležitá. Mali by ste chodiť na začiatku s nožíkom v ruke a mať pripravenú primárnu zbraň tak, že stačí iba kliknúť myšou. Rovnako po rebríku je rozumné liezť skrčený - vtedy budete liezť po tichšie a súper vás nemusí počuť. V kanáloch zase platí, že by ste mali chodiť natlačený na jednej stene kanálu čo najviac a pritom držať šípku dopredu. Vtedy nie su počuť kroky. Používajte aj chodenie - prerušovaným stlačením (to znamená že sa bude striedať chodenie s bežaním a to je oveľa rýchlejšie ako iba samotné chodenie a nie su pri tom počuť kroky).
 
 
 
 
Zbrane a Všetko čo Snimy Súvisí  

No, teraz asi to najdôležitejšie: kúpa dobrej zbrane. Kúpa zbrane závisí od peňažného stavu na vašom konte a od mapy ktorá sa hrá. Mojou taktikou je: Keď som policajt (Counter-terrorist) a môj stav je 800$-1500$ tak si kupujem nejakú pištol a šetrím na lepšiu zbraň v daľšom kole. Ak je môj stav väčší ako 1500$, tak kupujem vcelku dobrú zbraň H&K MP5-Navy - zbraň je v tretej sekcii (samopaly) a por. číslo zbrane je 1. Ak je môj stav väčší ako 3100$ tak kupujem jednu z najlepších zbraní v hre - karabinu (zbraň je v štvrtej sekcii a por. číslo zbrane je 3). No a teraz poďme za teroristov. Všetko platí ako u policajtov až do chvíle karabiny. Tam je zmena. Ak mám viac ako 2500$, tak kupujem kalašnikov. Ak sú v mape malé miestnosti, alebo kanále tak sú výborné brokovnice alebo machine gun. Ak sú tam viacej väčšie priestranstvá a neviete veľmi dobre mieriť, tak vám odporučujem použiť rakušáka, alebo za teroristov komandovku. A ak viete vcelku slušne a presne mieriť aj na dialku tak používajte kalašnikov alebo za policajtov karabinu. Sniperky - ak ste veľmi veľkým vyznávačom sniperiek tak ich používajte výhradne v mapách z väčšími priestormi a nájdite si nejaké pekné miesto, odkiaľ budete všetkých vidieť a mať na dostrel. Určite nebežte po mape z priblíženou sniperkou a lepšie je keď ani nebudete chodiť vôbec :). No ale keď už predsa len musíte chodiť vyhýbajte sa malým miestnostiam. Ďalej tu máme granáty. Je to naozaj výborná vec a nie su ani také drahé. Určite nie je na škodu keď si kúpite do zásoby dva flashbangy a po jednom dymovom granáte a normálnom vybuchujúcom. Je dobré keď vstupujete do miestnosti hodiť tam jedneho flashbanga a zase keď potrebujete preniknút do nejakého domu na veľkom priestranstve hodiť do stredu jednu dymovú clonu! Dbajte však na to, aby ste si kúpili vestu (ak samozrejme na ňu máte), najlepšie aj z helmou.
 
 
 
Ešte Pár Rád Na ZáveR  

V mapách na bombu, si policajti určite kúpte defusal kit - potom môžete rýchlejšie zneškodniť bombu. Nikdy neodstrelujte rukojemníkov, pretože nikdy neviete či vás to nevyhodí - to sa nastavuje na serveri pomocou príkazu "mp_hostagepenalty".
 
 
Prajem prijemné chvíle pri hraní najoblubenejšej  online hre    

   
TOPlist
 Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok