Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
 

Counter Strike 1.6

Návod na hru
 
 
Takže nainštalovali ste si cs. Už Vám nič nebráni dobrovoľne sa oddať tejto suprovej online hre. Lenže ako náhle si spustíte hru a idete hrat na internet alebo proti botom zistíte, že Vás všetci zabijú skor ako si kúpite zbraň a pohnete sa. Nuž nezostáva Vám nič iné iba cvičit ale zopár rad, ktore Vám prezradim by Vašim hračskym schopnostiam mohli pomoct. Takže:

1.Zbrane:
naučte sa nakupovať zbrane a vybavenie podľa čisiel ušetri Vám to dosť času. Taktiež by bolo dobré, keby ste si uvedomili že zbrane niečo stoja takže na začiatku hry ked mate asi 800 dolarov nekupite 
kalacha alebo nebodaj awm. 
 

2.Chodenie:

chodenie po mapach je zaklad prežitia v cs. Zapnite si nejaku mapu nedajte si tam botov , len sa tam tak prechadzajte a zistujte akými cestami sa dá dostať na bombovisko a tak.Ak už budete hrať naostro tak vždy chodte s tímom alebo aspoň v skupinke.

3.Rozmyšlanie:
myslite ako Vás chce super dostať a preto vždy predpokladájte kam by asi tak išiel, kam by sa zašil a tak. Buďte vždy pripravený že niekde vybehne s brokovnicou a bude Vás chciet dostať. Takže jedným slovom budte paranoidny.

4.Zlosť nič nevyrieši:
vždy keď budete nahnevaní Vaše schopnosti sa budú znižovať v dosledku nekoncentrovanosti,nesustredenosti

5.Strielanie:
Vaše strelecké schopnosti určite zvíši pokrčenie. Začiatočníci by si nemali kupovať Ak47 a zasa pri m4a1 by si nemali davat tlmič.

6:Vyber postavy:
Výber postavy určite nezanedbavajte je rovnako doležitá ako kúpa správnej zbrane. Zásada je do tmavych miestnosti a map všeobecne používať tmavé postavy do veľmi bledych map blede postavy atď.

TOPlist
 Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok